Nawigacja

JAK W DYM wśród polecanych na TripAdvisor

Najnowsza recenzja naszej pizzerii na naszym profilu na Trip Advisor nosi tytuł:
Rewelacja!!! Czołowa pizzeria w kraju! a brzmi tak:

Po raz pierwszy w życiu byłam w Bolesławcu i najbardziej zapamiętam restaurację 'Jak w dym”. Będąc na rynku początkowo usiedliśmy w innej restauracji, ale szybko wyszliśmy, bo mimo tego że pachniało ładnie, to zauważyliśmy że podają pizzę z sosami (chociaż tyle, że nie z ketchupem). Idąc dalej weszliśmy do niepozornie wyglądającego lokalu 'Jak w dym’. Usiedliśmy w środku, bo nie było miejsc na zewnątrz, ale bardzo dobrze się stało, bo mogłam obserwować jak pizza jest przygotowywana, Widać i czuć, że używają świeżej mozzarelli, a nie wysuszonych wiórów. Zamówiliśmy pizzę Prosciutto Cotto i Parma. Obie były perfekcyjne, nic dodać nic ująć, Ciasto cienkie, nie gumowate, pyszny sos i zaskakująco duża ilość składników. Powiedziałabym polsko-włoska pizza, ale w tym wypadku nie mam na myśli nic złego, chodzi o to, że to co najważniejsze czyli ciasto było jak we Włoszech, ale ilość składników po polsku, czyli dużo. Do pizzy zamiast zlewanego sosu czosnkowego podawane są smakowe oleje – czosnkowa, chilli, tymiankowo-pomarańczowa, lub oliwa. Jedyna moja sugestia jest taka, aby zastąpić wielkie butle mniejszymi, bardziej poręcznymi i zwiększyć ich ilość, aby dla nikogo nie zabrakło. 🙂
Kolejnym miłym zaskoczeniem jest bardzo wysoki poziom obsługi, to że w trakcie jedzenia pani kelnerka podeszła do naszego stolika i zapytała czy wszystko ok. To bardzo dobrze świadczy o tym miejscu i o tym, że ważne jest dla nich zadowolenie gości, a jak w przypadku wielu innym lokali 'płać i idź’.
Gorąco polecam restaurację mieszkańcom Bolesławca, turystom, oraz osobom podróżujących autostradą A4 – warto zjechać (nie jest daleko) i zamiast jeść wątpliwej jakości jedzenie w wygórowanych cenach (wiem, byłam, jadłam) 'na trasie’ postawcie na jakość! Na pewno wrócę, jeśli będę w okolicy. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.

Tak podsumowała nas Wyszukiwarka_smaku – użytkowniczka serwisu pomagającego znaleźć na całym świecie dobre restauracje i nie tylko.

Bardzo dziękujemy za te i wszystkie inne miłe słowa pod naszym adresem. Od startu naszej pizzerii chętnie oceniacie nas na Facebooku, w Googlach oraz właśnie na TripAdvisor. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za opinie oraz za sugestie, które naprawdę bierzemy pod uwagę. Dzięki Waszej aktywności możemy bardziej dopasować swoją ofertę do Waszych wymagań.

Wpadajcie od nas i oceniajcie nas zawsze.


Top
Loading ...