Nawigacja

Oliwy dobrem wspólnym

Od początku było dla nas oczywiste, że w JAK W DYM pizza & wino zamiast sosów i ketchupu zaproponujemy Wam pyszne oliwy o różnych smakach. Obecnie są to oliwy: czosnkowa, ostra z peperoncino, pomarańczowo – rozmarynowa i zwykła. Zawsze świeże, przygotowywane u nas i przez nas.

Wiemy, że je uwielbiacie, ale..

W Waszych opiniach i recenzjach, które czytamy z uwagą i pod uwagę bierzemy, co jakiś czas pojawia się zarzut, że butli i buteleczek z oliwami jest za mało, że znikają z Waszych stołów i tak dalej. I to mimo faktu, że niedawno zwiększyliśmy ich ilość.

W cywilizowanych pizzeriach (a taką być chcemy) zwykle jest tak, że goście sami sobie biorą oliwy według swoich upodobań, polewają nimi pizzę i odstawiają na miejsce, w którym te oliwy zwykle czekają na nich i innych gości. U nas to zwyczaj trudny do wprowadzenia, bo wielu gości chce mieć oliwy (często różne) na swoim stoliku nawet gdy już są zbędne.

Dla nas zaś przygotowywanie na każdy stolik zestawu czterech buteleczek wydaje się pomysłem niezbyt trafionym, gdyż z oliwy korzysta się przez chwilę tuż przed jedzeniem.

Tym bardziej, że chcemy (i Wy też chcecie) żeby nasze oliwy były świeże i nie lubimy ich wylewać a wiele buteleczek sprawiłoby, że więcej oliwy by się marnowało.

Zachęcamy Was zatem do dzielenia się oliwami, wyrozumiałości dla naszych kelnerek i zrozumienia faktu, że wiele osób chce skorzystać z oliw tak pysznych jak nasze.

Top
Loading ...